Survivor Poyraz kimdir, nereli? Survivor Yiğit Poyraz kaç yaşında?

Bu haber 12 Ocak 2021 - 14:35 'de eklendi ve 4 views kez görüntülendi.

Survivor Poyraz kimdir, nereli? Survivor Yiğit Poyraz kaç yaşında? sorusu sosyal medyada gündem oldu. TV8 ekranlarında izleyicisiyle buluşan Survivor 2021 yarışma programı başladı. Gönüllüler takımında mücadele eden Yiğit Poyraz kim olduğu sıkça araştırılınca sizler için haberimizi derledik. Peki, Survivor Poyraz kimdir, nereli? Survivor Yiğit Poyraz kaç yaşında? işte tüm detaylar haberimizde yer alıyor…

SURVİVOR POYRAZ KİMDİR, NERELİ?

Survivor Poyraz kimdir, nereli? Survivor Yiğit Poyraz kaç yaşında?

Survivor 2021 yarışmacısı Poyraz merak edilen isimlerden biri oldu. Yiğit Poyraz bu yıl Gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alıyor. Başarılı sayıları ile gündeme gelen Poyraz’ın kaç yaşında ve nereli olduğu merak ediliyor.

Yiğit Poyraz, Survivor 2021’de Gönüllüler kadrosunda yer alıyor. Yarışmacı başarılı performansı ile dikkat çekiyor.  26 Aralık 1994 doğumlu olan Survivor Poyraz 1.80 boyunda. 8 yaşından beri basketbol oynayan Yiğit Poyraz, 2 senedir ailesi ile birlikte İtalyan ve Amerikan markalar ağırlıklı olmak üzere tekstil mümessilliği yapıyor.

Survivor Poyraz kimdir, nereli? Survivor Yiğit Poyraz kaç yaşında?

SURVİVOR YİĞİT POYRAZ KAÇ YAŞINDA?

Survivor 2021 kadrosunda olan Yiğit Poyraz, arkadaşlarının kendisine soyadı ile hitap ettiği için kendisine Poyraz denildiğini açıkladı. 26 Aralık 1994 doğumlu olan yarışmacı 1.80 boyunda. Aslen İzmirli olan yarışmacı Bodrum’da büyüdüğünü aktardı.

2009 yılında Robert Kolej’ini yatılı olarak kazanarak İstanbul’a yerleşti. 2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi işletme bölümü kazandı. 1 yıl boyunca Sydney Uni’de exchange programı ile eğitim aldı.

Survivor Poyraz kimdir, kaç yaşında Yiğit Poyraz boyu ile gündem oldu

8 yaşından beri basketbol oynayan Yiğit Poyraz, 2 senedir ailesi ile birlikte İtalyan ve Amerikan markalar ağırlıklı olmak üzere tekstil mümessilliği yapıyor. Başarılı isim fitness ile ilgileniyor.

Survivor Poyraz kimdir, nereli? Survivor Yiğit Poyraz kaç yaşında?

www.dirilispostasi.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.