KULLANIM ŞARTLARI « KÜLLİYET – Haberler – Son Dakika Haberleri
FLAŞ HABER:

KULLANIM ŞARTLARI

1- Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. İşbu sitenin sahipliği, yönetimsel, işletmeci ve idareci vasfı Tufan Yukarıbaş’a aittir. İşbu web sitesine; https://www.kulliyet.com.tr web adresinden ya da arama motorları vasıtasıyla ulaşmaktasınız. Bu durumda siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla bizzat alakalı olarak aşağıda belirtilen şartlara uymayı da kabul etmiş olacaksınız.

Öncelikle Kulliyet.com.tr bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir. Değişiklikler güncellendiği an geçerlilik kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak için periyodik olarak sözleşmeyi tekrar tekrar kontrol etmeyi kabul ederek, siteye devam eden erişiminiz veya erişiminize bağlı kullanımınız, değiştirilmesi uygun görülmüş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

2- İşbu site ve içeriği olduğu gibi kullanımınıza sunulmaktadır. Kulliyet.com.tr içinde barındırdığı yazı, haber,video ve fotoları öncelikle abonesi olduğu İHA’dan alır. İHA haricinde girilen yazı, haber, foto ve videolar Kulliyet.com.tr tarafından oluşturulmuştur. Siteye giriş yapmak ve içeriği izinsiz farklı siteler üzerinde kullanmakla, sitenin içeriği ile ilgili kullanımdan doğacak riskleri üstlenmiş olursunuz.

Kulliyet.com.tr yönetimi site içeriği yada üçüncü şahısların sitelerindeki içeriklerin kullanımı ve kullanım sonuçları hakkında doğruluk, güvenilirlik, kesinlik konularında ya da başka açılardan hiçbir garanti vermez. Aynı şekilde, web sitesinin işletme ve idaresinin hatasız ve kesintisiz olacağı konusunda ya da aksaklıklar kusur ve bozuklulukların düzeltileceği ve web sitesinin zarar verici unsurlardan ve virüslerden temizlenmiş olduğu hususunda kullanıcıya herhangi bir öneri ve tavsiyede bulunmamakta ve bu hususlarda kullanıcıya herhangi bir güvence ve teminat vermemektedir.

İş bu sitede üçüncü şahıslar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlanmakta, üçüncü kişilere ait sitelerdeki içerik kullanılmaktadır. Üçüncü kişilere ait sitelerdeki bilgiler, ürünler ve hizmetler hiçbir şekilde işletilmemekte ve denetlememektedir. Bu sitede ve üçüncü şahıs sitelerindeki içerik olduğu gibi sağlanmaktadır ve yukarıdaki paragrafta belirttiğimiz hususlar dahil hiçbir konuda açık ya da dolaylı hiç bir garanti verilmemektedir. Ayrıca, bu durum üçüncü kişilerin web sitelerinin içeriğinin doğruluğu ve güvenirliğinin onaylandığı anlamına gelmemektedir. Bu nedenle üçüncü kişilerin web sitelerinde yer alan bilgi veya fikir konusunda sorumluluk kabul edilmemektedir. Yine üçüncü kişilerin siteye verdikleri linklerin web içeriklerinin doğruluğu ve güvenilirliğinin tarafımızdan onaylandığı anlamı da asla çıkarılmamalıdır.

İşbu web sitesindeki bilgiler sadece kullanıcıyı bilgilendirmek amacı ile sunulmuş olup; hukuki, tıbbi, finansal, yatırım, vergi, muhasebe ve diğer benzeri konularda tavsiye niteliğinde değildir. İşbu web sitesinde yayınlanan bilgilere güvenerek yapacağınız herhangi bir işlemin sorumluluğu tamamen size aittir.

3-  Kulliyet.com.tr yönetimi yukarıda belirtilen kullanım koşullarını dilediği her zaman geliştirebilir ve güncelleyebilir. Kullanıcıların bildirdiği adres, kullanıcılara yapılacak her türlü bildirim için yasal adres kabul edilir. Kulliyet.com.tr kullanıcılarının kimliklerine, adreslerine, hizmet sağlayıcılarına ve benzeri bilgilerine erişemez. Kulliyet.com.tr‘nin üyelik bölümünde bazı bilgiler istenmektedir, kullanıcılar burada talep edilen bilgileri kendi rızalarıyla verir. Bunun dışında Kulliyet.com.tr donanım ve yazılım bilgilerinizi toplayabilir. Bu bilgiler arasında şunlar yer alır: IP adresiniz, tarayıcı türü, işletim sistemi, etki alan adı, erişim süreleri ve ilgili web adresleri.