Share on facebook
Facebook - Haberi Paylaş
Share on twitter
Twitter - Haberi Paylaş
Share on whatsapp
WhatsApp - Haberi Paylaş
Share on print
Haberi Yazdır

Konyaspor, Abdülkerim Bardakcı ve Ahmet Çalık ile sözleşme uzattı

Başarılı stoperlerimiz Abdülkerim Bardakcı ve Ahmet Çalık ile sözleşme uzattık. MEDAŞ Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu'nda düzenlenen imza töreninde futbolcularımız ile beraber Başkanımız Fatih Özgökçen de katıldı. 

İmza töreninde konuşan Başkanımız Fatih Özgökçen, Süper lig tarihimizin en iyi başlangıç yaptığımız sezona dikkat çekerek, “13. hafta itibariyle oynanan oyun, futbolcularımızın ortaya koyduğu mücadele taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazandı. Bu noktada, hem biz hem teknik ekip hem de futbolcularımız ellerinden gelen mücadeleyi sonuna kadar gösteriyorlar. İstediklerimizin sahaya yansıması bizleri memnun ediyor. Daha iyi yerlere gelme gayretinde olduğumuzu da belirtmek isterim.” dedi.

Her iki futbolcumuzun da imza sürecinde fedakarlık yaptığına dikkat çeken Başkanımız Fatih Özgökçen, şunları kaydetti:

“Biz her zaman şunu ifade ettik. Yapmış olduğumuz transferlerde Konyaspor’un üstün menfaatlerini önde tutacağımızı belirtmiştik. Hem Abdülkerim hem de Ahmet bu konuda bizlere yardımcı oldular. Yeri geldi kendi menfaatlerinden de taviz verdiler. Her ikisine de teşekkür ediyoruz. Diğer sözleşme imzalayan futbolcularımız gibi onlar da büyük fedakarlık gösterdiler. Konyaspor inşallah birlik ve beraberlik çerçevesinde daha iyi yerlere gelecektir.”

Konuşmaların ardından Abdülkerim Bardakcı ile 3+1 ve Ahmet Çalık ile 3 yıllık sözleşme imzalandı.

Futbolcumuz Abdülkerim Bardakcı, “Konyalıyım ve her şeye burada başladım. Konya’da profesyonel oldum. Şu an için çok mutluyumç Ligde güzel giden bir gidişatımız var. İnşallah bu sözleşmeler ile da güzel olacak.” dedi.

Çok heyecanlı ve mutlu olduğunun altını çizen Ahmet Çalık ise, “Beni bu imzaya layık gören başkanımıza, kulüp yönetimimize, hocamıza ve bende emeği olan herkese teşekkür ediyorum. Güzel bir gidişatımız var. Ele ele vererek, taraftarımız bütün şehrimiz ile birlikte takımımızı en güzel yerlere getirmek istiyoruz.” şeklinde konuştu.