Kızılay Karatay Şube’si yeni hizmet binasının açılışı yapıldı « Külliyet

29 Kasım 2021 - 00:23

Kızılay Karatay Şube’si yeni hizmet binasının açılışı yapıldı

Kızılay Konya Şube Başkanı Hüseyin Üzülmez, şubenin Karatay’a ve Karataylılara hayırlı olmasını temenni etti. Açılan Yeni hizmet binası ile Karatay’ın daha ferah ve büyük bir Şubeye kavuştuğunu söyleyen Üzülmez desteklerinden dolayı Hasan Kılca’ya teşekkür ederek iyilik hareketinin birlik ve beraberlik içerisinde devam edeceğini aktardı.

Kızılay Karatay Şube’si yeni hizmet binasının açılışı yapıldı
Son Güncelleme :

18 Kasım 2021 - 18:24

Üzülmez sözlerine şöyle devam etti: “Bugün burada açılışını gerçekleştirdiğimiz Karatay Kızılay Şubemizin Yeni Hizmet Binasının Konya’mıza, Karatay’ımıza hayırlara vesile olmasını diliyorum. Selçuklu ve Meram Şubelerimizin ardından bugün de Karatay Şubemizin açılışını gerçekleştiriyoruz.”

Kızılay’ın Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşu olduğunun altını çizen Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ise kendisinin de bir Kızılay gönüllüsü olduğunu dile getirerek; her zaman Kızılay’a destek olacaklarını kaydetti. Konuşmaların ardından Karatay Belediyesi tarafından Erenler Mahallesi Fetih Caddesi üzerinde tahsis edilen Türk Kızılay’ı Karatay Şubesi’nin yeni hizmet binası, dualar eşliğinde hizmete açıldı.