Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi ölecek mi? Mehdi (İbrahim Çelikol) diziden ayrılıyor mu?

Bu haber 13 Ocak 2021 - 21:45 'de eklendi ve 9 views kez görüntülendi.

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi ölecek mi? Mehdi (İbrahim Çelikol) diziden ayrılıyor mu? gibi sorular sıkça araştırılıyor. Ekranların heyecan dolu dizisi Doğduğun Ev Kaderindir’in bu akşam bölüm yine nefesleri kesiyor. Zeynep ile Mehdi arasında yaşananların ardından hapishaneye düşen Mehdi düştüğü kodeste saldırıyor uğruyor. Ağır bir şekilde hastaneye kaldırılan Mehdi’nin yani İbrahim Çelikol’un dizinden ayrılıp ayrılmayacağı merak ediliyor. Peki, Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi ölecek mi? Mehdi (İbrahim Çelikol) diziden ayrılıyor mu?

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR MEHDİ ÖLECEK Mİ? MEHDİ (İBRAHİM ÇELİKOL) DİZİDEN AYRILIYOR MU?

Mehdi’nin durumu oldukça kritiktir. Zeynep hayatının en büyük sınavlarından birini verirken, hiçbir şey yapamıyor olmak elini kolunu bağlar. Emine en mutlu sabahına uyandığını düşünürken, hiç beklemediği bir manzarayla karşılaşır.

Herkes Mehdi’nin iyileşmesi için seferber olur. Ancak yardım eli, hiç beklenmeyen biri tarafından uzanır. Benal’in dayanamayarak hastaneye gidişi, Zeynep’le aralarında soğuk rüzgarların esmesine sebep olur. İki kadın arasındaki hesaplaşmada öfke mi yoksa hayat mı kazanacaktır?

26. bölümünün ardından en çok konuşulan diziler arasında yer alan Doğduğun Ev Kaderindir, 27. Bölümde de nefesleri kesiyor. Mehdi’yle yaşadığı evliliğin ardından zor zamanlardan geçen Zeynep’in düşünceleri değişmeye başladı. Kibrit’in Zeynep’e söylediği sözler, akılları allak bullak etse de herkes haklı olduğunu dile getirdi. Sosyal medya, Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölüm çalkalandı.

Bunun ardından yere yığılan Mehdi’nin ölüp ölmeyeceği ise büyük bir merak konusu oldu. Fakat Mehdi’nin diziden ayrılıp ayrılmayacağı hakkında net bir açıklama yapılmadı. Bu nedenle Mehdi’nin yani İbrahim Çelikol’un ölmeyeceği düşünülüyor.

www.dirilispostasi.com

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.