Külliyet

Share on facebook
Facebook - Haberi Paylaş
Share on twitter
Twitter - Haberi Paylaş
Share on whatsapp
WhatsApp - Haberi Paylaş
Share on print
Haberi Yazdır

Başkan Fatih Özgökçen’den taraftara çağrı

İttifak Holding Konyaspor’umuz, 2021-2022 Sezonu’na tarihi bir başlangıç yaptı ve oynadığı oyun ile spor camiasının büyük beğenisini kazandı.

Süper Lig’in 17. haftasına 30 puan toplayarak 2. sırasında giren takımımız, 18 Aralık Cumartesi günü Fraport TAV Antalyaspor’u ağırlayacak.

Başkanımız Fatih Özgökçen, cumartesi günü takımımızın çok önemli bir maça çıkacağını hatırlatarak, “Herkesin malumu, takımımız tarihi bir başlangıç yaptı. Oynadığı oyun, sahada gösterdiği karakter herkes tarafından takdir ediliyor. Bu noktada taraftarımıza bir çağrıda bulunmak istiyorum. Eski günlerde olduğu gibi 42 bin kişilik koro tribündeki yerini almalıdır. Çünkü taraftarımızın desteğine gerçekten ihtiyacımız var. Takımımız bunu hakediyor.” dedi.

Taraftarımızın PASSOLIG kartını güncellemesi gerektiğini hatırlatan Başkanımız Fatih Özgökçen, şunları kaydetti:

“Passolig verilerine göre Konyaspor passo kartına sahip 169.076 kişi var. Ne yazık ki yüzbini aşan kişiden sadece 20 bin kişinin Konyaspor Passo kartını güncellediğini görüyoruz. Üzülerek ifade ediyorum, Konyaspor’un büyük taraftarına bu sayılar gerçekten yakışmıyor. Bütün taraftarımızın passolig kartını güncellemesini bekliyoruz. Antalyaspor maçıyla başlayarak sezon sonuna kadar takımımızı tribünden desteklemelerini istiyoruz.”